Public Media Platform API Integration (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Help
ta: உதவி

en: Anonymous
ta: பெயரிலி

en: Profile
ta: விபரக்கோவை
