Public Media Platform API Integration (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: settings
te: అమరికలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Group name
te: గుంపు పేరు

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Publish
te: ప్రచురించు
