Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Mode
bg: Режим

en: No update data available
bg: Няма налична информация за обновяване

en: locale
bg: локализация

en: Import into
bg: Импорт в

en: Text group
bg: Текстова група

en: Imported translations will be added to this text group.
bg: Импортираните преводи ще бъдат добавени към тази текстова група.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
bg: Съществуващите стрингове се запазват, само новите се добавят

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
bg: Преводът беше успешно импортиран. Създадени бяха %number нови преведени стринга, %update бяха обновени и %delete стринга бяха изтрити.

en: Importing interface translations
bg: Импорт на преводи на интерфейса

en: Starting import
bg: Стартиране импорт

en: Error importing interface translations
bg: Грешка при импорт на преводи на интерфейса
