Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Module
ca: Mòdul

en: No update data available
ca: No hi ha dades d'actualització disponibles

en: Translation file
ca: Fitxer de traducció

en: Multilanguage
ca: Multilingüe

en: Clean up textgroups in database before reimport
ca: Neteja els grups de texts a la base de dades abans de tronar a importar

en: locale
ca: local

en: Import into
ca: Importa a

en: Text group
ca: Grup de text

en: Imported translations will be added to this text group.
ca: Les traduccions importades s'afegiran a aquest grup de text.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
ca: Les cadenes existents es mantenen, només s'afegeixen les noves

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
ca: La traducció ha estat importada correctament. S'han creat %number noves cadenes traduïdes, %update cadenes han estat actualitzades i %delete cadenes han estat eliminades.

en: Importing interface translations
ca: S'estan important les traduccions d'interfície.

en: Starting import
ca: Iniciant importació

en: Error importing interface translations
ca: Hi ha hagut un error en importar les traduccions d'interfície.

en: Translation update status
ca: Estat d'actualització de la traducció

en: There are available updates
ca: Hi ha actualitzacions disponibles.

en: All your translations are up to date
ca: Tots les vostres actualitzacions estan al dia.
