Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Mode
cs: Režim

en: No update data available
cs: Nejsou dostupné žádné údaje o aktualizaci

en: Multilanguage
cs: Vícejazyčný

en: Import into
cs: Jazyk importovaného souboru

en: Text group
cs: Skupina textů

en: Imported translations will be added to this text group.
cs: Importované překlady budou přidány do této skupiny textů.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
cs: Existující řetězce se ponechají, jen se přidají nové.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
cs: Překlad byl importován. Bylo vytvořeno %number nových řetězců, aktualizováno %update řetězců a smazáno %delete řetězců.

en: Importing interface translations
cs: Importuji překlady uživatelského rozhraní.

en: Starting import
cs: Začínám import

en: Error importing interface translations
cs: Chyba při importu uživatelského rozhraní.

en: Translation update status
cs: Stav aktualizace překladu

en: There are available updates
cs: Jsou dostupné aktualizace

en: All your translations are up to date
cs: Všechny překlady jsou aktuální
