Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: locale
dz: ལོ་ཀེལ།

en: Import into
dz: ནང་ལུ་ནང་འདྲེན་འབད།

en: Existing strings are kept, only new strings are added
dz: གནས་དེ་ཡོད་པའི་ཡིག་རྒྱུན་ཚུ་བཞག་ནི་དང་  ཡིག་རྒྱུན་གསརཔ་ཚུ་རྐྱངམ་ཅིག་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ཨིན།
