Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Module
et: Moodul

en: Mode
et: Viis

en: No update data available
et: Uuenduste andmeid pole saadaval

en: Multilanguage
et: Mitmekeelsus

en: locale
et: regiooniseaded

en: Import into
et: Imporditakse keelde

en: Text group
et: Tekstirühm

en: Imported translations will be added to this text group.
et: Imporditud tõlked lisatakse sellesse tekstigruppi.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
et: Olemasolevad sõned jäävad, uued sõned lisatakse.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
et: Tõlke importimine oli edukas. Selles oli %number uut tõlgitud sõnet, %update sõnet uuendati, %delete sõnet kustutati.

en: Importing interface translations
et: Kasutajaliidese tõlgete importimine

en: Starting import
et: Importimise alustamine

en: Error importing interface translations
et: Kasutajaliidese tõlgete importimisel tekkis viga
