Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Mode
eu: Modoa

en: No update data available
eu: Ez dago eguneraketa daturik eskuragarri

en: locale
eu: localea

en: Import into
eu: Inportatu hemen

en: Text group
eu: Testu multzoa

en: Imported translations will be added to this text group.
eu: Inportatutako itzulpenak testu multzo honetan gehituko dira.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
eu: Existitzen diren kateak mantentzen dira, kate berriak bakarrik gehitzen direlarik.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
eu: Itzulpena arrakastaz inportatua izan da. %number itzulpen kate berri sortu, %update kate eguneratu eta %delete kate ezabatu dira.

en: Importing interface translations
eu: Interfaze itzulpenak inportatzen

en: Starting import
eu: Inportatzea hasten

en: Error importing interface translations
eu: Errorea interfazearen itzulpenak inportatzean
