Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Mode
hr: Režim (Mode)

en: No update data available
hr: Nema podataka o nadogadnjama

en: Translation file
hr: Datoteka s prijevodom

en: Multilanguage
hr: Višejezičnost

en: locale
hr: lokalni

en: Import into
hr: Uvezi u

en: Text group
hr: Tekst grupa

en: Imported translations will be added to this text group.
hr: Uvezeni prijevodi će biti dodani u ovu grupu.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
hr: Postojeći nizovi su zadržani, samo novi su dodani

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
hr: Prijevod je uspješno uvezen. Rezultat je %number novo stvorenih prevedenih nizova, %update nizova je osvježeno i %delete nizova je obrisano.

en: Importing interface translations
hr: Uvozim prijevod sučelja.

en: Starting import
hr: Počinjem uvoz

en: Error importing interface translations
hr: Pogreška prilikom uvoza prijevoda
