Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: No update data available
jv: Ora nyediakna update data

en: Importing interface translations
jv: Ngimpor interface terjemahan

en: Starting import
jv: Mulai ngimpor
