Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Mode
kk: күй

en: No update data available
kk: Қолжетімді деректер жаңартуы жоқ

en: locale
kk: тіл

en: Import into
kk: -ға сырттан алу

en: Text group
kk: Мәтін тобы

en: Imported translations will be added to this text group.
kk: Кіргізілген аудармалар осы мәтіндік топқа қосылады.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
kk: Бар болған жолдар сақталады, тек қана жаңа жолдар қосылады

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
kk: Аударма сәтті орнатылды. %number жаңа жолдар құрылды, %update жол жаңартылды және %delete жол жойылды.

en: Importing interface translations
kk: Интерфейс аудармаларының импорты

en: Starting import
kk: Импорт басталды

en: Error importing interface translations
kk: Интерфейстің аудармаларын импорт қатесі
