Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Mode
lt: Būdas

en: Cron
lt: cron

en: No update data available
lt: Nėra atnaujinimo duomenų

en: Multilanguage
lt: Daugiakalbystė

en: Clean up textgroups in database before reimport
lt: Prieš importavimą išvalyti teksto grupes iš duomenų bazės

en: locale
lt: lokalė

en: Import into
lt: Importuoti į

en: Text group
lt: Teksto grupė

en: Imported translations will be added to this text group.
lt: Importuojamas vertimas bus pridėtas prie šios teksto grupės.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
lt: Esančios eilutės paliekamos, tik pridedamos naujos.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
lt: Vertimas sėkmingai importuotas. Buvo naujai sukurta %number eilutės, %update eilutės atnaujintos ir %delete pašalintos eilutės.

en: Importing interface translations
lt: Importuojami sąsajos vertimai

en: Starting import
lt: Pradedama importuoti

en: Error importing interface translations
lt: Klaida importuojant sąsajos vertimą

en: Translation update status
lt: Vertimų atnaujinimo būsena

en: All your translations are up to date
lt: Visi vertimai naujausi
