Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (19 entries)

en: Settings
no: Innstillinger

en: Import
no: Importer

en: Module
no: Modul

en: Mode
no: Modus

en: No update data available
no: Ingen oppdateringsinfo er tilgjengelige.

en: Translation file
no: Oversettelsesfil

en: Multilanguage
no: Flerspråklig

en: locale
no: språk

en: Import into
no: Importer i

en: Text group
no: Tekstgruppe

en: Imported translations will be added to this text group.
no: Importerte oversettelser vil bli lagt til denne gruppa.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
no: Eksisterende strenger blir beholdt, kun nye strenger blir lagt til

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
no: Oversettelsen ble importert uten feil. Det er %number nye strenger, %update strenger ble oppdatert og %delete strenger ble slettet.

en: Importing interface translations
no: Importerer oversettelser av brukergrensesnittet

en: Starting import
no: Starter importering

en: Error importing interface translations
no: Feil ved importering av oversettelser for brukergrensesnittet.

en: Translation update status
no: Status for oppdatering av oversettelser

en: There are available updates
no: Det fins tilgjengelige oppdateringer

en: All your translations are up to date
no: Alle dine oversettelser er oppdatert
