Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Mode
nl: Modus

en: No update data available
nl: Er zijn geen gegevens over updates beschikbaar

en: Multilanguage
nl: Meertalig

en: Clean up textgroups in database before reimport
nl: Tekstgroepen opruimen in de database voor herimport

en: locale
nl: lokalisatie

en: Import into
nl: Importeren in

en: Text group
nl: Tekstgroep

en: Imported translations will be added to this text group.
nl: Geïmporteerde vertalingen worden aan deze tekstgroep toegevoegd.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
nl: Bestaande tekenreeksen blijven behouden, nieuwe worden toegevoegd.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
nl: De vertaling is geïmporteerd. Er zijn %number nieuwe vertaalde tekenreeksen aangemaakt, %update tekenreeksen werden aangepast en %delete tekenreeksen werden verwijderd.

en: Importing interface translations
nl: Interfacevertalingen worden geïmporteerd

en: Starting import
nl: Import wordt voorbereid

en: Error importing interface translations
nl: Fout bij het importeren van de interface-vertaling

en: There are available updates
nl: Er zijn updates beschikbaar
