Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Module
sk: Modul

en: Mode
sk: Režim

en: No update data available
sk: Aktualizácia nie je k dispozícii

en: Translation file
sk: Súbor s prekladom

en: Multilanguage
sk: Viacjazyčnosť

en: Clean up textgroups in database before reimport
sk: Vyčistenie skupín textov v databáze pred reimportom

en: locale
sk: lokalizácia

en: Import into
sk: Import do jazyka

en: Text group
sk: Skupiny textov

en: Imported translations will be added to this text group.
sk: Naimportované preklady budú pridané do vybranej skupiny textov.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
sk: Existujúce reťazce sa zachovajú, len nové reťazce sa pridajú

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
sk: Preklad bol úspešne importovaný. Bolo vytvorených %number nových reťazcov, %update reťazcov bolo aktualizovaných a %delete reťazcov bolo vymazaných.

en: Importing interface translations
sk: Importovanie prekladu rozhrania

en: Starting import
sk: Spustiť import

en: Error importing interface translations
sk: Chyba pri importovaní prekladu rozhrania
