Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Mode
sl: Način

en: No update data available
sl: Podatki o posodobitvah niso na voljo

en: Import into
sl: Uvozi v

en: Text group
sl: Tekstovna skupina

en: Imported translations will be added to this text group.
sl: Uvoženi prevodi bodo dodani k tej skupini tekstov.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
sl: Obstoječe besede bodo obdržane, nove bodo dodane.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
sl: Prevod je bil uspešno uvožen. Ustvarjeno je bilo %number novih prevedenih nizov, posodobljenih %update, %delete nizov pa je bilo odstranjenih.

en: Importing interface translations
sl: Uvažam prevode vmesnika

en: Starting import
sl: Začenjam uvoz

en: Error importing interface translations
sl: Napaka pri uvozu prevodov vmesnika
