Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: importo

en: Mode
sq: Modaliteti

en: No update data available
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: locale
sq: gjuha lokale

en: Import into
sq: importo nën

en: Text group
sq: Grup tekstesh

en: Imported translations will be added to this text group.
sq: Përkthimet e importuar do të shtohen tek ky grup tekstesh.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
sq: Ekzistueset do të ruhen, vetëm të rejat do të shtohen

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
sq: Përkthimi u importua me sukses. U krijuan %number fraza të reja të përkthyera, %update fraza u përditësuan dhe %delete fraza janë hequr.

en: Importing interface translations
sq: Importimi i përkthimeve të interfaqes

en: Starting import
sq: Fillimi i importimit

en: Error importing interface translations
sq: Gabim gjatë importimit të përkthimeve të interfaqes
