Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Module
tr: Eklenti

en: Mode
tr: Kip

en: Cron
tr: Dönemsel görev

en: No update data available
tr: Günelleştirme bilgisi mevcut değil

en: locale
tr: yerelleştirme

en: Import into
tr: İçine aktar

en: Text group
tr: Metin grubu

en: Imported translations will be added to this text group.
tr: Aktarılan çeviriler bu metin grubuna eklenecektir.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
tr: Var olan yazılar korunur, sadece yeni yazılar eklenir

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
tr: Çeviri başarıyla aktarıldı. %number adet dizgi yeni oluşturuldu, %update adet dizgi güncellendi ve %delete adet dizgi silindi.

en: Importing interface translations
tr: Arayüz çevirileri aktarılıyor

en: Starting import
tr: Aktarım başlıyor

en: Error importing interface translations
tr: Arayüz çevirileri aktarılırken hata oluştu

en: --Choose one option--
tr: --Bir seçenek seçiniz--
