Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпорт

en: Module
uk: Модуль

en: Mode
uk: Режим

en: Cron
uk: Планувальник

en: No update data available
uk: Нема даних про оновлення

en: Translation file
uk: Файл перекладу

en: Multilanguage
uk: Багатомовність

en: locale
uk: мова

en: Import into
uk: Імпортувати до

en: Text group
uk: Текстова група

en: Imported translations will be added to this text group.
uk: Втягнуті переклади будуть додані до цих текстових груп

en: Existing strings are kept, only new strings are added
uk: Існуючі фрази залишаються без змін, додаються лише нові фрази

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
uk: Переклад успішно втягнуто. Створено %number нових перекладених рядків, %update рядків оновлено та %delete рядків було видалено.

en: Importing interface translations
uk: Втягування перекладів інтерфейсу

en: Starting import
uk: Початок втягування

en: Error importing interface translations
uk: Помилка втягування перекладів інтерфейсу

en: Translation update status
uk: Статус оновлення перекладу

en: All your translations are up to date
uk: Всі ваші переклади актуальні
