Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: locale
af: lokaliteit

en: Import into
af: Invoerinligting

en: Text group
af: Teksgroep

en: Existing strings are kept, only new strings are added
af: Bestaande string word gehou, slegs nuwe stringe word bygevoeg

en: Starting import
af: Begin laai

en: Error importing interface translations
af: Fout met die laai van koppelvlakvertalings
