Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استورد

en: Mode
ar: الوضع

en: Cron
ar: الدورية

en: No update data available
ar: لا توجد تحديثات

en: locale
ar: المحلية

en: Import into
ar: استورد إلى

en: Text group
ar: مجموعة النصوص

en: Imported translations will be added to this text group.
ar: ستضاف الترجمات المستوردة إلى مجموعة النصوص هذه.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
ar: المقاطع الموجودة سلفا ستترك، وستضاف فقط المقاطع الجديدة

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
ar: تم استيراد الترجمة بنجاح. يوجد الآن %number مقطعاً مترجماً جديداً، و %update مقطعاً تم تحديثه، و %delete مقطعاً تم حذفه.

en: Importing interface translations
ar: يتم استيراد ترجمات الواجهة

en: Starting import
ar: يبدأ الاستيراد

en: Error importing interface translations
ar: خطأ أثناء استيراد ترجمة الواجهة
