Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Mode
ast: Mou

en: Importing interface translations
ast: Importando tornes d'interfaz

en: Starting import
ast: Entamar a importar

en: Error importing interface translations
ast: Fallu al importar les tornes d'interfaz
