Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Settings
be: Наладкі

en: Mode
be: Рэжым

en: locale
be: лякаль

en: Import into
be: Імпартаваць да

en: Existing strings are kept, only new strings are added
be: Новыя радкі будуць даданыя. Тыя, што існавалі, застануцца бязь зьменаў
