Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Mode
eo: Reĝimo

en: No update data available
eo: Neniuj ĝisdatigaj datumoj disponeblaj

en: locale
eo: lokaĵaro

en: Import into
eo: Importu en

en: Text group
eo: Teksta grupo

en: Imported translations will be added to this text group.
eo: Importitaj tradukoj aldoniĝos al ĉi tiu teksta grupo.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
eo: Ekzistantaj tekstoj restas, nur novaj tekstoj aldoniĝas

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
eo: La traduko sukcese importiĝis. Estas %number nove kreitaj tradukitaj tekstoj, %update tekstoj ĝisdatiĝis kaj %delete tekstoj forigitaj.

en: Importing interface translations
eo: Importante interfacajn tradukojn

en: Starting import
eo: Komecante importadon

en: Error importing interface translations
eo: Eraro importante interfacajn tradukojn
