Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Settings
is: Setingar

en: Import
is: Flyt inn

en: Mode
is: Støða

en: No update data available
is: Eingi dagføringardáta tøk

en: locale
is: heimasíðumál

en: Import into
is: Flyt inn í

en: Text group
is: Tekstbólkur

en: Imported translations will be added to this text group.
is: Innfluttar týðingar verða lagdar afturat hesum bólki av teksti.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
is: Verandi streingir verða varðveittir; einans nýggir streingir verða lagdir afturat

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
is: Tað eydnaðist at flyta inn týðingina. Har eru %number nýliga stovnaðir streingir, %update streingir vóru dagførdir og %delete streingir vórðu strikaðir.

en: Importing interface translations
is: Flytir inn markamóts týðingar

en: Starting import
is: Byrjar innflyting

en: Error importing interface translations
is: Feilur í innflyting av markamótstýðingum.
