Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: ייבוא

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: No update data available
he: אין נתוני עדכון זמינים

en: Multilanguage
he: מרובה שפות

en: Clean up textgroups in database before reimport
he: נקה textgroups במסד הנתונים לפני ייבוא מחדש

en: locale
he: מיקום

en: Import into
he: יבא לתוך

en: Text group
he: קבוצת טקסט

en: Imported translations will be added to this text group.
he: תרגומים מיובאים יתווספו לקבוצת הטקסט הזו.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
he: מחרוזות קיימות נשמרות. רק מחרוזות חדשות מוספות.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
he: התרגום יובא בהצלחה. ישנן %number מחרוזות תרגום חדשות, %update מחרוזות עודכנו ו-%delete מחרוזות הוסרו.

en: Importing interface translations
he: ייבא תרגום ממשק

en: Starting import
he: מתחיל יבוא

en: Error importing interface translations
he: שגיאה בייבוא תרגום ממשק
