Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Import
my: သွင်းရန်

en: No update data available
my: Update လုပ်ရန် လိုအပ်သည့် အချက်အလက်များ မရသေးပါ။

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
my: ဘာသာပြန်ကို အောင်မြင်စွာ ထည့်သွင်းပြီးပါပြီ။ ထိုအထဲတွင် အသစ်ထည့်ထားသည့် ဘာသာပြန် အကြောင်းအရာ %number ခုကို တည်ဆောက်ပြီးသွားပြီး %update ခုအား ပြုပြင်မွမ်းမံပြီးစီးပါပြီ။ ထိုနောက် မလိုအပ်သည့် %delete ခုအား ထုတ်ပယ်ပြီး ဖြစ်ပါသည်။

en: Importing interface translations
my: စာမျက်နှာ အသွင်အပြင် ဘာသာပြန်များအား ထည့်သွင်းနေပါသည်

en: Starting import
my: ထည့်သွင်းတပ်ဆင်ခြင်းကို စတင်နေပါပြီ

en: Error importing interface translations
my: စာမျက်နှာ အသွင်အပြင် ဘာသာပြန်များအား ထည့်သွင်းရာတွင် အမှားအယွင်းဖြစ်ပေါ်နေပါသည်။

en: Translation update status
my: ဘာသာပြန်ဆိုမှု နောက်ဆုံး အခြေအနေ

en: All your translations are up to date
my: ဘာသာပြန်များ အားလုံး နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီပါသည်။
