Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Mode
nn: Modus

en: locale
nn: lokaltilpassing

en: Import into
nn: Importer til

en: Text group
nn: Tekstgruppe

en: Imported translations will be added to this text group.
nn: Importerte omsetjingar vil verte lagt til i denne tekstgruppa.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
nn: Strengar som finst frå før vert ikkje erstatta, berre nye strengar vert lagt til.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
nn: Importeringa av omsetjinga var vellykka. Det er %number nyleg oppretta omsette strengar, %update strengar vart oppdaterte og %delete strengar vart fjerna.

en: Importing interface translations
nn: Importerar grensesnittomsetjingar

en: Starting import
nn: Byrjar importering

en: Error importing interface translations
nn: Feil under importering av grensesnittomsetjingar
