Po-Re-Importer (7.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: locale
ur: ترجمہ

en: Import into
ur: درآمد فی

en: Text group
ur: عبارتی مجموعہ

en: Imported translations will be added to this text group.
ur: درآمد شدہ تراجم کو اس عبارتی مجموعے میں شامل کر دیا جائے گا۔

en: Existing strings are kept, only new strings are added
ur: موجودہ سطور کو کچھ نہیں کیا جائے گا۔ صرف نئی سطور کا اضافہ کیا جائے گا۔

en: Importing interface translations
ur: مواجے کے تراجم کو درآمد کیا جا رہا ہے

en: Starting import
ur: درآمد کا عمل شروع ہو رہا ہے

en: Error importing interface translations
ur: ترجمہ درآمد کرنے میں رکاوٹ
