Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Component
be: Кампанент

en: Mode
be: Лад

en: Cron
be: Крон

en: No update data available
be: Няма даступных абнаўленняў дадзеных

en: locale
be: лакалізацыя

en: Import into
be: Імпартаваць да

en: Text group
be: Група тэкста

en: Imported translations will be added to this text group.
be: Імпартаваныя пераклады будуць дададзены да гэтай тэкставай групы.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
be: Новыя радкі будуць дададзеныя. Тыя, што існавалі, застануцца без зменаў

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
be: Пераклад быў паспяхова імпартаваны. Ёсць %number толькі што перакладзеных радкоў, %update радкоў было абноўлена і %delete было выдалена.

en: Importing interface translations
be: Імпартуюцца пераклады інтэрфэйсу

en: Starting import
be: Старт імпарту

en: Error importing interface translations
be: Памылка з імпартаваннем перакладаў інтэрфэйсу
