Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Component
el: Συστατικό

en: Mode
el: Τρόπος

en: No update data available
el: Δεν υπάρχουν στοιχεία ενημέρωσης

en: Multilanguage
el: Πολυγλωσσικό

en: locale
el: προσαρμογή κατά τόπο

en: Import into
el: Εισαγωγή σε

en: Text group
el: Ομάδα κειμένου

en: Imported translations will be added to this text group.
el: Οι εισακτέες μεταφράσεις θα προστεθούν σε αυτήν την ομάδα κειμένου.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
el: Οι υπάρχουσες φράσεις διατηρούνται, μόνο οι νέες προστίθενται

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
el: Η εισαγωγή της μετάφρασης έγινε με επιτυχία. Δημιουργήθηκαν %number νέες μεταφρασμένες φράσεις, ενημερώθηκαν %update φράσεις και αφαιρέθηκαν %delete φράσεις.

en: Importing interface translations
el: Εισαγωγή μεταφράσεων διεπαφής

en: Starting import
el: Έναρξη εισαγωγής

en: Error importing interface translations
el: Σφάλμα κατά την εισαγωγή των μεταφράσεων διεπαφής
