Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Import
fa: ورود

en: Component
fa: جزء

en: Mode
fa: سبک

en: Cron
fa: کرون

en: No update data available
fa: هیچ داده به‌روزرسانی وجود ندارد

en: Multilanguage
fa: چند زبانه

en: Clean up textgroups in database before reimport
fa: پاک کردن گروه‌های متنی موجود در پایگاه داده قبل از دوباره وارد کردن

en: locale
fa: منطقه

en: Import into
fa: ورود به

en: Text group
fa: گروه متن

en: Imported translations will be added to this text group.
fa: ترجمه‌های وارد شده به این گروه متنی افزوده خواهند شد.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
fa: رشته‌های فعلی حفظ شوند، فقط رشته‌های جدید افزوده شوند.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
fa: ترجمه با موفقیت وارد شد. %number رشته جدید ترجمه ایجاد شد، %update رشته به‌روز شد، %delete رشته حذف شد.

en: Importing interface translations
fa: ورود ترجمه‌های واسط

en: Starting import
fa: شروع ورود

en: Error importing interface translations
fa: خطا در ورود ترجمه‌های واسط

en: Translation update status
fa: وضعیت به‌روز‌رسانی ترجمه

en: There are available updates
fa: تعدادی به‌روز‌رسانی‌ وجود دارد.

en: All your translations are up to date
fa: تمامی ترجمه‌های شما به‌روز هستند
