Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Component
fi: Komponentti

en: Mode
fi: Tila

en: No update data available
fi: Päivitystietoja ei ole saatavilla

en: Translation file
fi: Käännöstiedosto

en: Multilanguage
fi: Monikielinen

en: Clean up textgroups in database before reimport
fi: Siivoa tietokannassa olevat tekstiryhmät ennen uudelleentuontia

en: locale
fi: lokalisointi

en: Import into
fi: Tuo kieleen

en: Text group
fi: Tekstiryhmä

en: Imported translations will be added to this text group.
fi: Tuodut käännökset lisätään tähän tekstiryhmään.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
fi: Nykyiset käännökset säilytetään, vain uudet käännökset lisätään

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
fi: Käännöksen tuominen onnistui. Luotiin %number uutta käännettyä merkkijonoa, %update aiempaa merkkijonoa päivitettiin ja %delete poistettiin.

en: Importing interface translations
fi: Tuodaan käyttöliittymän käännöksiä

en: Starting import
fi: Aloitetaan tuominen

en: Error importing interface translations
fi: Virhe tuotaessa käyttöliittymän käännöksiä

en: Translation update status
fi: Käännösten päivitystilanne

en: There are available updates
fi: Päivityksiä on saatavilla

en: All your translations are up to date
fi: Kaikki käännöksesi ovat ajan tasalla
