Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Component
gl: Compoñente

en: Mode
gl: Modo

en: No update data available
gl: Non hai información sobre actualizacións dispoñíbel

en: locale
gl: localización

en: Import into
gl: Importar en

en: Text group
gl: Grupo de texto

en: Imported translations will be added to this text group.
gl: As traduccións importadas engadiranse a este grupo de texto.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
gl: As cadeas que xa existan manteranse, só se engadirán as novas.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
gl: A traducción importouse con éxito. Crearonse %number cadeas de traducción novas, %update cadeas foron actualizadas e %delete cadeas forom borradas.

en: Importing interface translations
gl: Importando as traducións da interface

en: Starting import
gl: Comezando a importación

en: Error importing interface translations
gl: Erro importando as traducións da interface

en: Translation update status
gl: Estado de actualización das traducións

en: There are available updates
gl: Hai actualizacións dispoñibles

en: All your translations are up to date
gl: Todas as súas traducións están actualizadas
