Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Component
hu: Összetevő

en: Mode
hu: Mód

en: Cron
hu: Időzítő

en: No update data available
hu: Nincs adat a frissítésekről

en: Translation file
hu: Fordításfájl

en: Multilanguage
hu: Többnyelvűség

en: Clean up textgroups in database before reimport
hu: Szövegcsoportok törlése az adatbázisból az ismételt importálás előtt

en: locale
hu: honosítás

en: Import into
hu: Import

en: Text group
hu: Szövegcsoport

en: Imported translations will be added to this text group.
hu: A betöltött fordítások ebbe a szövegcsoportba lesznek elmentve.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
hu: A már fordítással rendelkező karaktersorozatok megmaradnak, csak az új karaktersorozatokkal bővül az adatbázis

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
hu: A fordítás sikeresen importálva lett. %number új, %update módosított és %delete törölt karaktersorozat.

en: Importing interface translations
hu: Felületfordítások importálása

en: Starting import
hu: Importálás megkezdése

en: Error importing interface translations
hu: Hiba történt a felületfordítások importálásakor.

en: --Choose the language--
hu: --Nyelv kiválasztása--

en: One translation file imported. | @count translation files imported.
hu[0]: Egy fordítási fájl importálva lett.
hu[1]: @count fordítási fájl importálva lett.

en: Translation update status
hu: Fordítások frissítésének állapota

en: There are available updates
hu: Vannak elérhető frissítések

en: All your translations are up to date
hu: Minden fordítás naprakész
