Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: Component
ja: コンポーネント

en: Mode
ja: モード

en: Cron
ja: cron

en: No update data available
ja: 更新データがありません

en: Translation file
ja: 翻訳ファイル

en: Multilanguage
ja: 多言語

en: locale
ja: ロケール

en: Import into
ja: インポート先の言語

en: Text group
ja: テキストグループ

en: Imported translations will be added to this text group.
ja: インポートされた翻訳を追加するテキストグループを指定してください。

en: Existing strings are kept, only new strings are added
ja: 新規文字列のみを追加

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
ja: 翻訳文字列は正常にインポートされました： 新規追加( %number ) / 更新( %update ) / 削除( %delete )

en: Importing interface translations
ja: インターフェース翻訳文字列のインポート

en: Starting import
ja: インポート開始

en: Error importing interface translations
ja: インターフェース翻訳文字列インポート中のエラー

en: Translation update status
ja: 翻訳の更新の状態

en: There are available updates
ja: 利用できる更新があります
