Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Mode
km: របៀប​

en: No update data available
km: មិន​មាន​ទិន្នន័យ​បច្ចុប្បន្នភាព​ឡើយ

en: locale
km: មូលដ្ឋាន

en: Import into
km: នាំចូល​ទៅក្នុង

en: Text group
km: ក្រុម​អត្ថបទ

en: Imported translations will be added to this text group.
km: ការ​បកប្រែ​ដែល​បាន​នាំចូល​នឹងត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ទៅ​កាន់​ក្រុម​អត្ថបទ​នេះ ។

en: Existing strings are kept, only new strings are added
km: រក្សា​ខ្សែអក្សរ​ដែល​មាន​ស្រាប់ ដោយ​បន្ថែម​តែ​ខ្សែ​អក្សរ​ថ្មី

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
km: ការ​បកប្រែ​ត្រូវ​បាន​នាំចូល​ដោយ​ជោគជ័យ ។ មាន​ខ្សែ​អក្សរ​បកប្រែ​ដែល​បាន​បង្កើត​ថ្មីៗ​ចំនួន %number ខ្សែ​អក្សរ​ %update ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ ហើយ​ខ្សែ​អក្សរ %delete ​ត្រូវ​បាន​យកចេញ ។

en: Importing interface translations
km: នាំចូល​ការបកប្រែ​ចំណុច​ប្រទាក់

en: Starting import
km: ចាប់ផ្តើម​នាំចូល

en: Error importing interface translations
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​នាំចូល​ការបកប្រែ​ចំណុច​ប្រទាក់
