Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Mode
ku: جۆر

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: No update data available
ku: زانیاری دەربارەی نوێبوونەوە نییە

en: Translation file
ku: پەڕگەی وەرگێڕان

en: Multilanguage
ku: فرەزمان

en: locale
ku: شوێن

en: Import into
ku: بیهێنه‌ بۆ

en: Text group
ku: گرووپی نوسین

en: Imported translations will be added to this text group.
ku: وه‌رگێڕاوی هاوردە بۆ ئه‌م گرووپی نووسینە زیاددەکرێت.

en: Importing interface translations
ku: هاوردنی وەرگێڕانەکانی ڕووکار

en: Starting import
ku: هێنان دەست پێدەکات

en: Error importing interface translations
ku: هەڵە لە هاوردنی وەرگێڕانەکانی ڕووکار
