Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Mode
mn: Горим

en: locale
mn: локал

en: Text group
mn: Текстийн бүлэг

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
mn: Орчуулга амжилттай оруулагдлаа. Орчуулагдсан %number нийц шинээр үүссэж, %update нийц шинэчлэгдсэн ба %delete нийц устгагдсан.

en: Starting import
mn: Импорт эхэлж байна
