Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Mode
or: ଧାରା

en: Import into
or: ଭିତରକୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Text group
or: ପାଠ୍ୟ ଶ୍ରେଣୀ

en: Imported translations will be added to this text group.
or: ଅଣାଯାଇଥିବା ଅନୁବାଦଗୁଡ଼ିକୁ ଏହି ପାଠ୍ୟ ଶ୍ରେଣୀରେ ଯୋଗ କରାଯିବ।

en: Existing strings are kept, only new strings are added
or: ସ୍ଥିତବାନ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକୁ ରଖାଯାଇଛି, କେବଳ ନୂତନ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକୁ ଯୋଗକରାଯାଇଛି
