Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Component
pl: Komponent

en: Mode
pl: Tryb

en: No update data available
pl: Brak informacji o nowych wersjach

en: Translation file
pl: Plik tłumaczenia

en: Multilanguage
pl: Wielojęzyczne

en: Clean up textgroups in database before reimport
pl: Wyczyść grupy tekstowe w bazie danych przed ponownym importem

en: locale
pl: język

en: Import into
pl: Importuj do

en: Text group
pl: Kategoria tłumaczenia

en: Imported translations will be added to this text group.
pl: Importowane tłumaczenia będą przypisywane do tej kategorii.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
pl: Istniejące napisy są zachowywane, dodawane są tylko nowe

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
pl: Pomyślnie zaimportowano tłumaczenie. Liczba dodanych tłumaczeń: %number; zaktualizowanych: %update; usuniętych: %delete.

en: Importing interface translations
pl: Importowanie tłumaczeń interfejsu

en: Starting import
pl: Uruchamianie importu

en: Error importing interface translations
pl: Błąd w trakcie importu tłumaczeń interfejsu

en: Translation update status
pl: Stan aktualizacji tłumaczeń

en: There are available updates
pl: Dostępne są nowe aktualizacje

en: All your translations are up to date
pl: Wszystkie tłumaczenia są aktualne
