Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Mode
sq: Mënyrë

en: No update data available
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: locale
sq: gjuha lokale

en: Import into
sq: Importo në

en: Text group
sq: Grup tekstesh

en: Imported translations will be added to this text group.
sq: Përkthimet e importuara do të shtohen tek ky grup tekstesh.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
sq: Vargjet ekzistueset do të ruhen, vetëm vargjet e reja do të shtohen

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
sq: Përkthimi u importua me sukses. U krijuan %number vargje të reja të përkthyera, %update vargje u përditësuan dhe %delete vargje janë fshirë.

en: Importing interface translations
sq: Duke importuar përkthimet e interfaqes

en: Starting import
sq: Duke filluar importin

en: Error importing interface translations
sq: Gabim gjatë importimit të përkthimeve të interfaqes
