Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: Component
sv: Komponent

en: Mode
sv: Läge

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: No update data available
sv: Ingen information om uppdatering tillgänglig

en: Translation file
sv: Översättningsfil

en: Multilanguage
sv: Fler språk

en: Clean up textgroups in database before reimport
sv: Rensa upp textgrupper i databas innan import

en: locale
sv: språkanpassning

en: Import into
sv: Importera till

en: Text group
sv: Textgrupp

en: Imported translations will be added to this text group.
sv: Importerade översättningar kommer att läggas till i denna grupp.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
sv: Existerande textsträngar behålls, endast nya läggs till.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
sv: Översättningen importerades. Det finns %number nya översatta textsträngar, %update textsträngar uppdaterades och %delete textsträngar togs bort.

en: Importing interface translations
sv: Importerar gränssnittsöversättningar

en: Starting import
sv: Påbörjar import

en: Error importing interface translations
sv: Ett fel uppstod under importen av gränssnittsöversättningar

en: Translation update status
sv: Status för uppdatering av översättningar

en: There are available updates
sv: Det finns uppdateringar

en: All your translations are up to date
sv: Alla dina översättningar är uppdaterade
