Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: Component
uk: Компонент

en: Mode
uk: Режим

en: Cron
uk: Крон

en: No update data available
uk: Дані про оновлення відсутні

en: Translation file
uk: Файл перекладу

en: Multilanguage
uk: Багатомовність

en: locale
uk: мова

en: Import into
uk: Імпортувати до мови

en: Text group
uk: Текстова група

en: Imported translations will be added to this text group.
uk: Імпортовані переклади будуть додані до цих текстових груп.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
uk: Існуючі фрази залишаються без змін, додаються лише нові фрази

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
uk: Переклад було успішно імпортовано. Нових перекладених рядків: %number, оновлених рядків: %update, та видалених рядів: %delete.

en: Importing interface translations
uk: Імпортування перекладів інтерфейсу

en: Starting import
uk: Початок імпорту

en: Error importing interface translations
uk: Помилка імпорту перекладів інтерфейсу

en: One translation file imported. | @count translation files imported.
uk[0]: Імпортований один файл перекладу.
uk[1]: Імпортовано @count файли перекладу.
uk[2]: Імпортовано @count файлів перекладу.

en: Translation update status
uk: Стан оновлення перекладів

en: There are available updates
uk: З'явились оновлення

en: All your translations are up to date
uk: Всі ваші переклади актуальні
