Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: Component
am: ምንዝር

en: Mode
am: ሁኔታ

en: locale
am: አካባቢ

en: Import into
am: ወደ እዚህ አስመጣ

en: Text group
am: የጽሑፍ ቡድን
