Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Component
az: Komponent

en: Mode
az: Rejim

en: Cron
az: Kron

en: No update data available
az: Güncəlləmə məlumatları mövcud deyil

en: Translation file
az: Tərcümə faylı

en: Importing interface translations
az: İnterfeys tərcümələrinin idxalı

en: Error importing interface translations
az: İnterfeys tərcümələrini idxal edərkən xəta baş verdi
