Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: No update data available
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གསར་སྒྱུར་གཞི་གྲངས་མི་འདུག

en: Multilanguage
bo: སྐད་མང་།

en: locale
bo: རང་ལུགས

en: Import into
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་ས

en: Text group
bo: ཡིག་གེ་སྡེ་ཚན

en: Imported translations will be added to this text group.
bo: ནང་འདྲེན་བྱས་པའི་ཡིག་སྒྱུར་དག་ཡིག་གེའི་སྡེ་ཚན་འདིར་སྣོན་རྒྱུ་ཡིན།

en: Error importing interface translations
bo: འཆར་ངོས་ཀྱི་སྒྱུར་ཡིག་ནང་འདྲེན་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Translation update status
bo: གསར་སྒྱུར་གྱི་རྣམ་པ་ལོ་ཙྰ་བྱེད་པ།

en: There are available updates
bo: བྱ་རུང་བ་གསར་སྒྱུར་ཡོད།

en: All your translations are up to date
bo: འགྱུར་ཡིག་ཡོད་ཚད་གསར་ཤོས་ཡིན།
