Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Component
is: Íhlutur

en: Mode
is: Hamur

en: Import into
is: Flytja inn í

en: Text group
is: Texta hópur

en: Imported translations will be added to this text group.
is: Innfluttri þýðingu verður bætt við þennan texta hóp.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
is: Núverandi strengjum ekki breytt, aðeins nýjum bætt við

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
is: Innflutningur á þýðingum tókst án vandræða. Stofnaðir voru %number nýjir strengir, %update strengir uppfærðir og %delete fjarlægðir.

en: Importing interface translations
is: Flyt inn þýðingu

en: Starting import
is: Byrja innflutning
