Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: No update data available
jv: Ora ānā update data sing cumawis

en: locale
jv: pelokalan

en: Import into
jv: Diimpor nang

en: Text group
jv: Kelompok téks

en: Imported translations will be added to this text group.
jv: Terjemahan impor arep ditambahaké nang kelompok téks iki.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
jv: Terjemahané uwis sukses di impor. Ana %number tembung terjemahan anyar sing digawé, %update tembung sing dianyari lan %delete tembung sing dibuwang.

en: Importing interface translations
jv: Ngimpor terjemahan polatan

en: Starting import
jv: Mulai ngimpor

en: Error importing interface translations
jv: Gagal ngimpor terjemahan polatan
