Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Cron
ka: კრონი
